(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-02 10:45

Drewniane elementy konstrukcyjne z Paczkowa woj.opolskie do Paryża

(Nr 2250486)
Drewniane elementy konstrukcyjne z Paczkowa woj.opolskie do Paryża

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2.1

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Drewniane elementy konstrukcyjne stoiska pakowane luzem . Przeważnie transportowane dostawczym iveco plandeką lub maxem z lawetą.. Tylko transport. Zapewniony załadunek i rozładunek . Bardzo ważny jest termin dostawy - ładunek musi być w Paryżu w poniedziałek 15.01 najlepiej do 9.00 rano.

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1255.00 km

Informacje dodatkowe:

Tylko transport. Zapewniamy załadunek i rozładunek. W Paryżu polscy monterzy przy rozładunku. Ładunek można odebrać do transportu od 08.01 Wszystkie elementy drewniane - najwieksze to ramy o wymiarach 3x2m Bardzo ważny termin dostawy! Towar musi być w Paryżu 15.01 od 7-9.00 rano. Możliwe uzgodnienie transportu powrotnego z tym samym towarem.

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

ID firmy: 79899
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 14:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-03 do 2018-01-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-01-31, 14:46

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości: (1)

Krzysztof G.
05-01-2018, 18:19
Witam Jestem zainteresowany Pana propozycją. Interesuje mnie o której najwcześniej należy dostarczyć przesyłkę do Paryża.

4490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-01-2018, 11:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-03 do 2018-01-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania mały ładunek, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia dużej płaszczyzny, wtedy wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest najodpowiedniejsze. 

    Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga jest większy niż 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka i furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i gabaryty. Należy również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, warto opisać paczkę. Istotna bywa także informacja na temat usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy również załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją jest także czas wykonania transportu.

    Ładunki transportowane w tematyce LTL to zwykle palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Paczków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

15 sty 2018