(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-02 10:45

Drewniane elementy konstrukcyjne z Paczkowa woj.opolskie do Paryża

(Nr 2250486)
Drewniane elementy konstrukcyjne z Paczkowa woj.opolskie do Paryża

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2.1

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Drewniane elementy konstrukcyjne stoiska pakowane luzem . Przeważnie transportowane dostawczym iveco plandeką lub maxem z lawetą.. Tylko transport. Zapewniony załadunek i rozładunek . Bardzo ważny jest termin dostawy - ładunek musi być w Paryżu w poniedziałek 15.01 najlepiej do 9.00 rano.

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1255.00 km

Informacje dodatkowe:

Tylko transport. Zapewniamy załadunek i rozładunek. W Paryżu polscy monterzy przy rozładunku. Ładunek można odebrać do transportu od 08.01 Wszystkie elementy drewniane - najwieksze to ramy o wymiarach 3x2m Bardzo ważny termin dostawy! Towar musi być w Paryżu 15.01 od 7-9.00 rano. Możliwe uzgodnienie transportu powrotnego z tym samym towarem.

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

ID firmy: 79899
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 14:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-03 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-01-31, 14:46

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości: (1)

Krzysztof G. (Przewoźnik)
05-01-2018, 18:19
Witam Jestem zainteresowany Pana propozycją. Interesuje mnie o której najwcześniej należy dostarczyć przesyłkę do Paryża.

4490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-01-2018, 11:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-03 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania mały ładunek, który nie potrzebuje zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zagospodarowania całej powierzchni, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 


Do ciężarówek używanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar przewyższa 3,5 tony i pozostałe pojazdy spełniające warunki ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka i furgon. Gatunek ciężarówki powinien być przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i wymiary. Trzeba również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, trzeba opisać paczkę. Ważna bywa również informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy również załadunek i rozładunek. Znaczącą daną może być również termin zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to z reguły palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Paczków, 48-370, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

15 sty 2018