(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Drewno bale +domki drewniane (Nr 5523007)

Drewno bale +domki drewniane

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

23000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Palety

Dystans: 701.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Jordanów

Od 13 sty 2020 do 31 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Osinów Dolny

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga szczególnie zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Należy przed zleceniem takiego transportu uściślić parę głównych rzeczy.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku towaru. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, warto zdefiniować, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu starczy odkryta przyczepa. Kiedy chcemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych świadectw, na dodatek w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej zamieszczone, trafiają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych cen.