(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-12-25 17:09

Drewno dłuzycowe

(Nr 2241723)
Drewno dłuzycowe

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

4000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje głównie zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić kilka istotnych formalności.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku produktu. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które będą w mocy unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku drobnicy czy też towarów sypkich, opłaca się sprecyzować, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy nieprzykryta przyczepa. Jeśli chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się przydatne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie odpowiednich zaświadczeń, na dodatek w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po doprecyzowaniu swoich warunków, najłatwiej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Ujsoły, Polska

Od 27 gru 2017 do 28 gru 2017

Adres i termin dostawy

Ujsoły, 34-371, Polska

Termin elastyczny