(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-26 11:41

drewno kominkowe

(Nr 2322956)
drewno kominkowe

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1500.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 488.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków bywa zależny od rozmiaru ładunku, daty transportu oraz odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

    Transport ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym ustawia się mniejsze przedmioty lub opakowania. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej transportuje się meble, paczki, materiały budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), okna czy produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić samochodem - Tirem oraz zapełnia zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu stosuje się różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Przewóz pewnych towarów wymaga użycia kontenera – głównie przy przewozie ładunków płynnych lub ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

6/1, Sulechówko, 76-142, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

rusałki 27/1, Grodzisk Mazowiecki, 05-827, Polska

Termin elastyczny