(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

drewno kominkowe (Nr 4935722)

drewno kominkowe

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

3500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Drewno kominkowe, połupane luzem. Załatwiam załadunek i rozładunek. Około 8m sześciennych, drewno podsuszone. Cena do negocjacji. -

Budżet zlecenia [zł]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 130.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Szczekociny

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Warszowice

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przewiezienia mały towar, który nie potrzebuje użycia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga wykorzystania dużej płaszczyzny, wtedy użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się samochody, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i inne maszyny spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka oraz furgon. Wariant ciężarówki powinien być przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W wycenie transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – waga i rozmiar. Warto także dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać ładunek. Kluczowa bywa także informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Znaczącą daną jest również termin realizacji transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.