(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-29 17:30

drewno opałowe 2m 4m

(Nr 1995104)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

25000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

brak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 505.00 km

Informacje dodatkowe:

szukam transportu drzewa w metrach proszę o ofertę i ilość jaką zabiera, odbiór z nadleśnictw okolice Olsztyna

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje zwłaszcza firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu po ustalać parę newralgicznych spraw.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które podołają podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, wypadałoby sprecyzować, czy konieczna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy nieprzykryta naczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich świadectw, jak także w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po dookreśleniu swoich kryteriów, szybko można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja umożliwia uzyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Olsztyn, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dębica, Polska

Termin elastyczny