(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-29 17:30

drewno opałowe 2m 4m

(Nr 1995104)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

25000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

brak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 505.00 km

Informacje dodatkowe:

szukam transportu drzewa w metrach proszę o ofertę i ilość jaką zabiera, odbiór z nadleśnictw okolice Olsztyna

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać kilka głównych zagadnień.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które mogą udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, warto zdefiniować, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu starczy otwarta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych dokumentów, oprócz tego w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po dookreśleniu swoich warunków, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej zamieszczone, docierają do bardzo dużej ilości różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Olsztynek, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dębica, Polska

Termin elastyczny