(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-29 22:59

drzewo

(Nr 2333532)
drzewo

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

9000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

drewno,belki,podlogi

Budżet zlecenia [zł]:

6000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2020.00 km

Informacje dodatkowe:

platne gotowka

Oferty od Przewoźników (0)

6000 zł

ID firmy: 469172
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 00:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-10 do 2018-02-12

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 6000 zł

Wiadomości:

8990 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 15:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-02-28, 14:56

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam. Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 8990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania całej przestrzeni, wtedy wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i inne pojazdy spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka oraz furgon. Gatunek samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać ładunek. Istotna jest także informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Kluczowy może być również termin realizacji transportu.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Bochnia, Polska

10 lut 2018

Adres i termin dostawy

Rochdale, Wielka Brytania

25 lut 2018