(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-29 22:59

drzewo

(Nr 2333532)
drzewo

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

9000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

drewno,belki,podlogi

Budżet zlecenia [zł]:

6000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2020.00 km

Informacje dodatkowe:

platne gotowka

Oferty od Przewoźników (0)

6000 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 00:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-10 do 2018-02-12

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 6000 zł

Wiadomości:

8990 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 15:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-02-28, 14:56

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam. Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 8990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przetransportowania drobny ładunek, który nie wymaga wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zagospodarowania całej powierzchni, wtedy wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest prawidłowe. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się auta, których waga jest większy niż 3,5 tony i inne pojazdy spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka lub furgon. Wariant ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Należy także dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, trzeba opisać paczkę. Kluczowa bywa także informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy przykładowo załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną może być również termin realizacji transportu.

    Ładunki przewożone w zakresie LTL to z reguły palety, paczki, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Bochnia, Polska

10 lut 2018

Adres i termin dostawy

Rochdale, Wielka Brytania

25 lut 2018