(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 15:13

drzwi

(Nr 1921841)
drzwi

Długość [m]:

2,3

Szerokość [m]:

1,4

Wysokość [m]:

0,1

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 260.00 km

Informacje dodatkowe:

http://allegro.pl/drzwi-i6901827059.html#imglayer

Oferty od Przewoźników (0)

240 zł

ID firmy: 7416
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 11:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-08-06

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, termin elastyczny do uzgodnienia ze Zleceniodawcą. Auto z windą. Nadawca powinien przygotować/zabezpieczyć przesyłkę do transportu. Kierowca jest sam, może pomóc w załadunku i rozładunku. Pozdrawiam i zapraszam Konrad

Cena (zawiera VAT): 240 zł

Wiadomości:

250 zł

ID firmy: 14295
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 15:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-07-27

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Załadunek w czwartek , doręczenie tego samego dnia

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę spraw, dlatego że uchybienia w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego sprzętu.

    Na początek, kiedy przewozimy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości i przeczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Później należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, albowiem części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład łoże, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie czujność na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odszukać wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do przewozu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Racibórz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tomaszów Mazowiecki, Polska

Termin elastyczny