(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-11 19:54

DRZWI ALUMINIOWE

(Nr 2148777)
DRZWI ALUMINIOWE

Długość [m]:

1.30

Szerokość [m]:

0.24

Wysokość [m]:

2.40

Waga w kg (łączna):

240.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

WSZYSTKIE ELEMENTY SA OFOLIOWANE

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 428.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przewiezienia mniejszy towar, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia dużej płaszczyzny, wtedy użycie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których waga jest większy niż 3,5 tony oraz inne maszyny spełniające wymogi ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka lub furgon. Typ ciężarówki powinien być dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i rozmiar. Należy także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, powinno się opisać opakowanie. Istotna jest także informacja na temat usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Znaczącą daną może być również czas realizacji usługi.

Ładunki przewożone w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Od 13 lis 2017 do 15 lis 2017

Adres i termin dostawy

Koszalin, Polska

15 lis 2017