(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-10-24 14:38

Drzwi harmonijkowe PCV i akcesoria w kartonach, łącznie 1.2 m3, 318 kg

(Nr 2111649)
Drzwi harmonijkowe PCV i akcesoria w kartonach, łącznie 1.2 m3, 318 kg

Długość [m]:

2.2

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

318.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Kartony

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 336.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu różnych towarów bywa uzależniony od gabarytów ładunku, terminu przewozu jak również od odcinka między miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

    Transport towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią podłoże, na którym umieszcza się mniejsze przedmioty lub paczki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, szkło, materiały budowlane (na przykład farby, panele itd.), okna czy materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić pojazdem ciężarowym i zajmuje tylko część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych towarów wymaga użycia kontenera – głównie w przypadku transportu towarów płynnych oraz ładunków sypkich. W kontenerach można także transportować towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i sypkich – łatwo rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – towary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Gnieźnieńska 2, Szczytno, 12-102, Polska

Od 24 paź 2017 do 27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Przybyszewskiego 176/178, Radomsko, 97-500, Polska

27 paź 2017