(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

drzwi i okna aluminiowe 4szt (Nr 5599263)

drzwi i okna aluminiowe 4szt

Długość [m]:

2.285

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

2.13

Waga w kg (łączna):

300

Liczba sztuk:

4

Dystans: 1527.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Skierniewice

Od 27 sty 2020 do 7 lut 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Paryż

Od 31 sty 2020 do 10 lut 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).