(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2018-01-03 12:22

Drzwi Metalowe

(Nr 2253048)
Drzwi Metalowe

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

45.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1595.00 km

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to między innymi telewizory i radioodbiorniki, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz wszelkie urządzenia elektroniczne, które często wykorzystuje się w domu.

Spakowanie urządzenia RTV

    Obciążalność kartonu należy dobrać do wielkości oraz wagi urządzenia. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne pudełko sprzętu, które chcemy przewieźć. W momencie, jeżeli już nie posiadamy oryginalnego opakowania, przypilnujmy, żeby ograniczyć wolną lukę oraz ustrzec się przed przemieszczaniem sprzętu w kartonie zastępczym. Wolną przestrzeń powinno się powypełniać gazetami, folią stretch lub gąbką. Przed zapakowaniem urządzenia RTV warto zawinąć go folią stretch, żeby zminimalizować możliwość zarysowania. W przypadku małych części, urządzenia zabezpiecza się wykorzystując styropian. W przypadku urządzeń elektronicznych o wielkich gabarytach, trzeba pamiętać, aby oddzielić lub wyciągnąć mniejsze elementy, jak np. antenę albo przewody. Wielkie urządzenia ustawia się na paletach, a później owija folią bąbelkową w taki sposób, aby nie przemieszczały się lub nie wystawały poza obrys palety.

Cena przewozu urządzenia elektronicznego

    Koszt przewozu sprzętu RTV uzależniony jest przede wszystkim od trasy paczki oraz jej wymiarów – rozpiętości, wysokości i wagi sprzętu. Kluczową sprawą jest także to, czy posiadamy oryginalne pudełko urządzenia elektronicznego, czy też nie. Gdy sprzęt wymaga stosownego pudła i zabezpieczenia ze strony firmy transportowej, wówczas odbije się to również na końcowy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Sierakowice, 83-340, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tohmajärvi, 82600, Finlandia

Termin elastyczny