(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

drzwi,okno (Nr 4890582)

drzwi,okno

Długość [m]:

2100

Szerokość [m]:

1250

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

500.00

Liczba sztuk:

11

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2001.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Jasło

Od 21 wrz 2019 do 23 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Hereford

Od 23 wrz 2019 do 24 wrz 2019


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy serwis aukcyjny tyczący się usług transportowych. Giełda transportowa tworzy bazę aktualnych zleceń i zapewnia firmom transportowym należyty dostęp do przesyłek uszeregowanych według kategorii. W momencie gdy mamy potrzebę skorzystać z giełdy transportowej, wystarczy dokonać rejestracji – opcja ta jest całkowicie za darmo. Następnie powinno się dodać swoje ogłoszenie (w przypadku, kiedy jesteś zlecającym transport) lub znaleźć ofertę na wyznaczonej trasie (gdy jesteś przewoźnikiem).

Jakie korzyści daje Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl firmom transportowym umożliwia wgląd do kilkudziesięciu tysięcy ofert w Polsce jak i w Unii Europejskiej, a zlecającym transport - sposobność zademonstrowania swoich rzeczy tysiącom przewoźników, którzy błyskawicznie przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki znajdziecie na giełdzie transportowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się zlecenia transportowe dla wszelkiego gatunku ładunków. Zleceniodawcy mogą zlecić transport w ramach wielu kategorii, np.: przeprowadzki, samochody, ładunki, paczki, łodzie, pojazdy budowlane, przyczepy, rowery, quady, skutery śnieżne, części i akcesoria, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt RTV, sprzęt sportowy, pianina i fortepiany, antyki, stoły bilardowe, łodzie motorowe, żywność i produkty rolne, pasażerowie jak i wiele innych. Do najczęściej używanych kategorii zleceń transportowych należą: transport motocykli, przewóz mebli, jak również giełda przeprowadzek. Znaczącą większość wystawionych przesyłek stanowią oferty przewozowe na busa, czyli zlecenia przewozowe do 3,5 tony.