(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 17:03

drzwi podwójne

(Nr 2007890)
drzwi podwójne

Długość [m]:

260

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1255.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

369 zł

ID firmy: 66790
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-09-2017, 23:41

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-27

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-26, 19:36

Opis oferty:

Oferuję transport Renault Master furgon blaszany. Ubezpieczenie ładunku do 60 000$. Załadunek w środę 27.09 2 godz. 13-15, rozładunek w Brukseli w czwartek 28.09 w godz. 9-11.

Cena (zawiera VAT): 369 zł

Wiadomości:

550 zł

ID firmy: 224062
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 18:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-14 do 2017-09-15

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

zapraszam

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

600 zł

ID firmy: 73098
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 17:20

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-15

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (6)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, gdyż błędy na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Następnie należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, dlatego że części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu pakunków, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Piotrków Trybunalski, Polska

Od 22 wrz 2017 do 24 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Bruksela, Belgia

Od 23 wrz 2017 do 26 wrz 2017