(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-06 09:15

Drzwi samochodowe - małe Świdnica - Bydgoszcz

(Nr 2011628)
Drzwi samochodowe - małe Świdnica - Bydgoszcz

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

20.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 348.00 km

Informacje dodatkowe:

Interesuje mnie transport bezpośredni. Małe drzwi samochodowe.

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 15:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-15

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt transportu ładunków bywa zależny od gabarytów ładunku, terminu transportu oraz odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

    Rodzaje ładunków - Przewóz towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym układa się niewielkie rzeczy lub paczki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się meble, paczki, artykuły budowlane (na przykład terakota, panele itd.), drzwi czy produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym oraz zajmuje zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu przewozu używa się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Przewóz niektórych towarów wymaga użycia konteneraszczególnie w przypadku transportu towarów płynnych i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić drobnicę w opakowaniachworkach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotkapomaga w transporcie materiałów płynnych i kawałkowychbez problemu można poznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunkiładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Świdnica, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny