(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

drzwi wejsciowe dwuskrzydlowe (Nr 4814664)

drzwi wejsciowe dwuskrzydlowe

Długość [m]:

1.7

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

70.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 10 wrz 2019 do 15 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Kanada, Ontario, Toronto

Termin elastyczny


Transport różnych towarów

Giełda transportowa Clicktrans.pl to internetowy portal aukcyjny tyczący się usług transportowych. Giełda przewozowa stanowi bazę obecnych zleceń oraz zapewnia firmom transportowym należyty dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. Żeby skorzystać z giełdy transportowej, należy zarejestrować się – opcja ta jest całkowicie za darmo. Następnie powinno się dołączyć swoje zlecenie (kiedy jesteś zleceniodawcą) lub poszukać ofertę na wyznaczonej trasie (kiedy jesteś przewoźnikiem).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Giełda Clicktrans.pl przewoźnikom daje wgląd do wielu tysięcy ofert w kraju oraz za granicą, a zleceniodawcom - możliwość przedstawienia swoich rzeczy tysiącom firm transportowym, które ekspresowo wycenią koszt transportu.

Jakie wolne ładunki znajdziecie na giełdzie transportowej?

Na giełdzie transportowej znajdziemy oferty przewozowe dla wielorakiego typu ładunków. Osoby zlecające transport mogą zlecić transport w ramach wielu kategorii, na przykład: meble, motocykle i skutery, ładunki, paczki, specjalnej ostrożności, pojazdy budowlane, przyczepy kempingowe, rowery, quady, skutery śnieżne, samoloty, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt RTV, sprzęt sportowy, pianina i fortepiany, antyki, dzieła sztuki, jachty, kajaki, zwierzęta jak i dużo innych. Do najczęściej używanych kategorii zleceń przewozowych zaliczają się: przewóz samochodów, transport mebli, jak także giełda przeprowadzek. Znaczącą większość zlecanych ofert tworzą oferty przewozowe na busa, czyli ogłoszenia transportowe do 3,5 t.