(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-28 10:30

Drzwi z Chojnowa do Sochaczewa

(Nr 1461892)
Drzwi z Chojnowa do Sochaczewa

Długość [m]:

2,2

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

7

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250zł

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 403.30 km

Informacje dodatkowe:

Jak w opisie. Transport drzwi i ościeżnic z Chojnowa do Sochaczewa. 7-8 sztuk.

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 09:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-30, 10:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości: (2)

tania-paczka
29-11-2016, 09:43
Witam proszę o odp czy są Państwo zainteresowani w tej cenie transportem ponieważ jest to transport łączony i cena uzależniona od innego zleceniodawcy który zlecił transport w tym samym kierunku więc cena niejest wygórowana lecz proszę pilnie o odpowiedż abym mógł zaplanować transport.
hegoat
29-11-2016, 10:17
Przepraszam, ale nie mogę potwierdzić gdyż nie mam jeszcze ustalonej ostatecznie ilości drzwi. Cena również trochę powyżej budżetu. Dziękuję zaofertę.

590 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 10:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witamy. Jeżeli będziemy mogli pomóc w transporcie to jesteśmy do dyspozycji. Przewóz dużym busem o wym. przestrzeni ładunkowej 3,7x1,8x2,1m i objętości 13,9 m sześciennych. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 590 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem pomyłki w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeżeli przewozimy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, np. wilgotną szmatką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, albowiem części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy bardzo wielkich obiektach, takich jak na przykład łoże, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy wyszukać wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do transportu przedmiotów, a także podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Chojnów

Od 28 lis 2016 do 2 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Sochaczew

Od 29 lis 2016 do 5 gru 2016