(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-10-02 10:24

duża plates z drzwiami do zabudowy skrzyniowej (Nr 3317238)

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

paleta niestandardowa, płyta pilśniowa od góry, całoiść zafoliowana

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1848.00 km

Transport innych ładunków

Przewóz różnych towarów

Koszt przewozu różnych towarów bywa uzależniony od wielkości towaru, terminu transportu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

Transport ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

Palety - stanowią platformę, na której można układać nieduże przedmioty lub pakunki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej transportuje się meble, szkło, towary budowlane (na przykład farby, panele itd.), drzwi jak także produkty chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony pojazdem - Tirem i zajmuje zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu korzysta się z różnego typu samochody ciężarowe.

Kontenery – Transport niektórych towarów wymaga użycia kontenera – szczególnie w przypadku transportu ładunków płynnych i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować drobnicę w opakowaniach – workach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

Pozostałe towary – ładunki, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Thorne, Wielka Brytania

Od 4 paź 2018 do 6 paź 2018

Adres i termin dostawy

Poczesna, 42-262, Polska

Od 8 paź 2018 do 9 paź 2018