(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-24 21:37

duza walizka 70cm x50cm x30

(Nr 3008468)
duza walizka 70cm x50cm x30

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1414.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, należy opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Oostrozebeke, 8780, Belgia

Od 28 lip 2018 do 4 sie 2018

Adres i termin dostawy

Pułtusk, 06-100, Polska

Termin elastyczny