(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-04-05 16:12

Dwa bale dębowe - 1 szt. dł. 3m, 1 szt. dł. 5 m

(Nr 2551596)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

2500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 209.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przewiezienia nieduży towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zajęcia całej przestrzeni, wówczas wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest właściwe. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się auta, których waga przewyższa 3,5 t. i inne pojazdy spełniające wymogi ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – waga i gabaryty. Wypada także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać pakunek. Kluczowa jest także informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy na przykład załadunek i rozładunek. Znaczącą daną może być także termin wykonania usługi.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to zazwyczaj palety, paczki, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Marki, 05-260, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chodecz, 87-860, Polska

Termin elastyczny