(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Szkło / Kruche / Łamliwe Dodano: 2018-01-02 15:42

dwa kartony szklo oraz produkty agd

(Nr 2251233)
dwa kartony szklo oraz produkty agd

Długość [m]:

45

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

45

Waga w kg (łączna):

15.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Opakowanie ładunku:

w kartonie sa zabezpieczone folia babelkowa kieliszki drugi nie zawiera szkla.

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1331.00 km

Informacje dodatkowe:

Dwa standardowych rozmiarow kartony przeprowadzkowe w jednym szklo w drugim artykuly gosp. dom. Do przewiezienia jak najszybciej od 8 stycznia

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 471755
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-01-2018, 14:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-24 do 2018-01-31

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

470 zł

ID firmy: 12614
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-01-2018, 19:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-25 do 2018-03-04

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-03-04, 16:56

Opis oferty:

Cena brutto zgodnie z UTS oraz FIDI Standard, wystawiamy Faktury VAT. Referencje Diplomatique Cargo. Ubezpieczenie transportowe OCP Cargo+ OC Service. Profesjonalna pomoc przy załadunku i rozładunku. Prawidłowe zabezpieczenie na czas transportu. Samochód Mercedes Sprinter certyfikowany przez Technik Delft B.V wyposażony w windę załadunkową 750kg. Przed akceptacją uprzejmie proszę o kontakt przez portal! Zapraszam do skorzystania z naszych Usług.

Cena (zawiera VAT): 470 zł

Wiadomości:

900 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 10:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem! Pozdrawiam Emilia:)

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport szkła, elementów kruchych i łamliwych

    Przy przewożeniu elementów szklanych, delikatnych oraz niewytrzymałych trzeba zawczasu rozpatrzeć możliwość zabezpieczenia przesyłki – w takiej sytuacji nie wystarczy standardowy karton. Wolną przestrzeń paczki przydałoby się zapełnić gąbczastymi elementami zabezpieczającymi. Delikatną rzecz bezpiecznie będzie zawinąć w folię stretch – w szczególności uwagę trzeba poświęcić elementom kruchym i dodatkowo należy wypełnić niezajęte przestrzenie w opakowaniu, aby się one nie poruszały. Folię oklejamy taśmą klejącą, najlepiej taśmą pakową. Nie licząc osłonięcia rzeczy folią, ważne będzie także otoczenie przedmiotu gazetą lub włożenie go do kartonowego pudełka.

    Jeżeli transportujemy wielkie ze szkła elementy takie jak: szklane półki, to należy zabezpieczyć je zarówno przed stłuczeniem jak i przed popękaniem. Szklany element zawijamy ściśle folią bąbelkową, zaklejamy taśmą budowlaną, układamy w kartonie oraz czytelnie notujemy „Uwaga szkło!” lub przyklejamy naklejkę ostrzegawczą z tym samym napisem.

    Małe szklane elementy przykładowo szklanki, lampki dobrą praktyką jest osłonić niepotrzebnymi kartkami z magazynów lub papierem. Kolejnym krokiem jaki robimy to umieszczamy je w pudle w ten sposób, aby nie dotykały się. W taki sam sposób układamy kryształy. W przypadku większych łatwo tłukących się przedmiotów, np. lampy lub monitory, wypada wykorzystać dla dodatkowego ochronienia elastyczne materiały, takie jak ubrania lub gąbki.

    Koszt przewozu przedmiotów delikatnych zależy od wagi, wymiarów, odcinka do pokonania oraz terminu realizacji paczki. Kluczowe znaczenie może mieć również fakt, jeśli wymagamy użycia specjalnych materiałów ochraniających (jeżeli chcemy, aby to firma przewozowa zabezpieczyła naszą tłukącą się rzecz). Na przykład, na aukcji transportowej transport szklanych drzwi na trasie Poznań – Dąbrowa Chełmińska kosztował niecałe 140 PLN. Za transport lustra z Gliwic do Warty to wydatek rzędu 250 PLN.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zurych, Szwajcaria

Termin elastyczny