(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 19:51

Dwa rowery (Nr 3007960)

Dwa rowery

Waga w kg (łączna):

34.00

Dystans: 1536.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego opakowania lub zakupić właściwy karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto zdemontować oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu najlepiej ułożyć w osobnych, mniejszych pudełkach lub osłonić wycinkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby albo przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się osłonić papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw ochraniających rower.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również daty wykonania przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Broom Close, Teddington, TW11 9RJ, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny