(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Dwa rowery damskie (Nr 4670056)

Dwa rowery damskie

Waga w kg (łączna):

34.00

Dystans: 988.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

23 sie 2019

Adres i termin dostawy

Estonia, Prowincja Harju, Tallinna Linn

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W przypadku, gdy przewozimy nowiutki rower opłaca się zachować go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła , ewentualnie kupić taki karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba zdemontować i zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie umieścić w osobnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić kawałkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby bądź przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste obszary w pudle warto zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów ochraniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a także daty wykonania transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.