(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2016-11-27 20:48

Dwa rowery.

(Nr 1460152)
Dwa rowery.

Waga w kg:

30.00

Dystans: 1465.90 km

Informacje dodatkowe:

Chciałbym przewieść dwa rowery o wadze około 30kg z Geelu do Polski, województwo Podkarpackie okolice Sanoka. Jedyny termin nadania to popołudnia w tygodniu oraz przez cały dzień w niedzielę.

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 22:08

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-04

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-03, 20:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu bądź nabyć pasujący karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle trzeba poodkręcać oraz ściągnąć wszelkie ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się umieścić w odrębnych, mniejszych pudełkach albo osłonić wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby albo przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu opłaca się osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców osłaniających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty realizacji transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Belgia, Geel, 2440, Grote Steenweg, 15

Od 28 lis 2016 do 11 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Odrzechowa, 38-530, Floriana, 13

Termin elastyczny