(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Dwa wysokie walce zbiorniki do grzania ciepłej wody x 2 (Nr 7529380)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Dwa wysokie walce zbiorniki do grzania ciepłej wody
65 x 65 x 210 cm
76 kg
2
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
152 kg
Dystans
1373 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Norwegia, Oslo, Oslo

Od 26 lut 2021 do 7 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Ujazd

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien prawidłowo zabezpieczyć sprzęt, żeby uniknąć uszkodzeń, otarć oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu należą frezarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie zależna głównie od gabarytu i wagi maszyny oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Na co dzień transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga należytych zaświadczeń jak i dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W obrębie kraju śr. cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu za granicą

Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu na jeden kilometr przy trasie nasz kraj – UK jest wydatkiem około 0,70 złotych. Weźmy na przykład, transport spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy niecałe 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie Polska – Niemcy za transport urządzeń poniesiemy koszt prawie 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.