(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Dwie jednoosiowe przyczepy kempingowe (Nr 6071670)

Dwie jednoosiowe przyczepy kempingowe

Długość [m]:

11

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

2500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1882.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, North Yorkshire, Selby

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Zawiercie

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. W czasie transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela naczepy. Ważne parametry decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odległość do pokonania oraz informacja, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je odpowiednio przytwierdzić, żeby w trakcie transportu nie zniszczyły nic w środku przyczepy.

Kiedy chcemy użyć możliwości tańszego transportu, należy zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą propozycję.