(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-24 14:33

Dwie lodówki

(Nr 3006372)
Dwie lodówki

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

750

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 385.00 km

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 gatunki: artykuły elektryczne znaczących rozmiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu wyposażenia AGD

    Jeżeli zamawiasz transport sprzętu AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba obawiać się o właściwe zabezpieczenie wyposażenia. W momencie, kiedy musisz przetransportować produkty AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną czujność, aby uniknąć uszkodzeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne kartony po urządzeniu.

    Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, powinno się zdemontować i zapakować odrębnie. W trakcie transportu pralki wypada zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i kartony – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy szczególnie od gabarytów, masy i sprawności sprzętu AGD. Innym czynnikiem wpływającym na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 złotych. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 PLN.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Od 2 sie 2018 do 3 sie 2018

Adres i termin dostawy

Serock, 05-140, Polska

3 sie 2018