(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-27 10:40

Dwie paczki około 25kg

(Nr 2325376)
Dwie paczki około 25kg

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1593.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, papieru lub gąbką. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Oslo, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niegowonice, 42-450, Polska

Termin elastyczny