(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-25 09:59

dwie palety klimatyzatorów + dwa kartony o wymiarach 100x40x70+100x40x30cm

(Nr 2319156)
dwie palety klimatyzatorów + dwa kartony o wymiarach 100x40x70+100x40x30cm

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

380.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1046.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na 2 gatunki: produkty elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu produktów AGD

    Gdy zamawiasz transport urządzeń AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o odpowiednie osłonięcie urządzenia. W przypadku, gdy musisz przewieźć sprzęt AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby ustrzec się zniszczeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Zamrażarki trzeba rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada wyjąć i zapakować osobno. W przypadku transportu pralki wypada zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, mikrofal i innych otwieranych sprzętów AGD należy domknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD stosuje się folię stretch, sznurki i pudełka – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Artykuły pokaźne takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, masy oraz sprawności wyposażenia AGD. Kolejnym bodźcem wpływającym na cenę będzie odległość od momentu załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 PLN. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 PLN.

Adres i termin nadania

Zagrzeb, Chorwacja

31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

7 lut 2018