(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Dwie palety okien + rolety (Nr 8285954)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Dwie palety okien + rolety
350 x 80 x 200 cm
1300 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
1300 kg
Dystans
949 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Mysłowice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Rheda-Wiedenbrück

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przewiezienia mniejszy ładunek, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia dużej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przewyższa 3,5 t. i inne samochody spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka lub furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – ciężar i wielkość. Warto także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, wypada opisać pakunek. Istotna jest także informacja na temat usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną może być również czas wykonania usługi.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.