(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-08-31 11:24

dwie pary nart alpejski

(Nr 1999199)
dwie pary nart alpejski

Długość [m]:

1,52

Szerokość [m]:

0,20

Wysokość [m]:

0,20

Waga w kg:

6.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 1312.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to maszyny, które najczęściej mieszczą się na siłowniorbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uważa się również na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W sporo przypadkach sprzęt treningowy jest nielekki i niełatwo przewieźć go samodzielnie.

    Sprzęt treningowy musi być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony w trakcie przewozu. Najlepiej jest wykorzystać oryginalne torby. Kiedy urządzenie może szybko ulec awarii, trzeba zastosować do zabezpieczenia takie materiały jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, należy go rozmontować oraz osłonić wszystkie elementy osobno - szczególnie, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy musi być nieruchomy wewnątrz pudłapostarajmy się wobec tego o to, aby puste obszary w skrzyni wypełnić materiałami czy też styropianem. Sprzęt nie powinny przesuwać się w środku paczki.

    Na cenę przewozu sprzętu sportowego wpływa odległość między miejscem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, waga i wielkość, jak również ilość egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 . Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 PLN.

Adres i termin nadania

Utrecht, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Piwniczna-Zdrój, Polska

Termin elastyczny