(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-08-31 11:24

dwie pary nart alpejski

(Nr 1999199)
dwie pary nart alpejski

Długość [m]:

1,52

Szerokość [m]:

0,20

Wysokość [m]:

0,20

Waga w kg (łączna):

6.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 1312.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to maszyny, które zwykle spotykamy na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt sportowy uznaje się także na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W sporo przypadkach sprzęt sportowy dużo waży oraz z trudem można przetransportować go samodzielnie.

    Sprzęt sportowy musi być dobrze popakowany oraz osłonięty podczas przewozu. Dobrą praktyką będzie zastosować oryginalne kartony. Jeżeli urządzenie może szybko ulegnąć defektowi, należy wykorzystać do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, należy go rozkręcić i zabezpieczyć wszystkie części osobno - w głównej mierze, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy musi być stabilny wewnątrz kartonu – postarajmy się zatem o to, aby puste przestrzenie w paczce zapełnić materiałami czy też styropianem. Rzeczy nie mogą przemieszczać się w środku paczki.

Na cenę transportu sprzętu treningowego przyczynia się odcinek pomiędzy miejscem załadunku, a adresem wyładunku sprzętu, waga i wymiary, a także liczba elementów potrzebnych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 zł. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 zł.

Adres i termin nadania

Utrecht, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Piwniczna-Zdrój, Polska

Termin elastyczny