(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-15 21:30

Dwuteowniki stalowe 6000 kg, 7,5m długości.

(Nr 2288916)
Dwuteowniki stalowe 6000 kg, 7,5m długości.

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

6000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Dwuteowniki o długości 7,5m 4szt. i 4,5m tez 4 sztuki. Pojedyncza belka 7,5m waży 650kg. Można je ułożyć dowolnie ponieważ nie są spakowane. Można na nich układać co tylko się da. Czas realizacji dowolny.

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 255.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przetransportowania mały towar, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia dużej płaszczyzny, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się pojazdy, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i inne maszyny spełniające zasady ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka i furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – ciężar i wymiary. Powinno się również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, należy opisać paczkę. Istotna jest również informacja w temacie usługi – czy obejmuje tylko transport, czy również załadunek i wyładunek. Zasadniczą informacją może być również czas realizacji transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to z reguły palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Lipsko, 27-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mszana Dolna, 34-730, Polska

Termin elastyczny