(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2013-01-13 12:17

Dywan zwinięty w rulon.

(Nr 160008)
Dywan zwinięty w rulon.

Długość [m]:

2,2m

Szerokość [m]:

0,3m

Wysokość [m]:

0,3

Waga w kg:

12.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 312.00 km

Informacje dodatkowe:

Dywan będzie zabezpieczony folią.

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-01-2013, 23:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-01-22 do 2013-01-23

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości: (1)

TomaszJezusek
15-01-2013, 16:51
Witam Pana serdecznie. Mam pytanie w jakich godzinach była by przesyłka w Łęczycy w podanym przez Pana terminie? Osoba która by odebrała ten dywan jest moim bratem i mieszka w Górze Św Małgorzaty czyli trochę w bok, czy byłby problem aby tam dostarczyć dywan od razu , czy w tej cenie czy Panu dopłacę za te 20 km?, wtedy podam Panu adres brata w Górze, to byście się nie szukali w Łęczycy i tam cały czas ktoś jest w domu. Jestem oczywiście zainteresowany Pana ofertą. Pozdrawiam Tomasz Jezusek.

249 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-01-2013, 14:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-01-15 do 2013-01-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2013-01-13, 12:17

Opis oferty:

Witam, Przesyłka firmą kurierską. Dostawa na następny dzień roboczy od dnia odbioru.

Cena (zawiera VAT): 249 zł

Wiadomości:

450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-01-2013, 14:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-01-15 do 2013-01-19

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2013-01-13, 12:17

Opis oferty:

witam.jestem z bialegostoku,dokumenty przewozowe,ubezpieczenie itp. odbior wtorek rano. dostawa tego samego dnia lub na pod koniec tygodnia.

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, gdyż nieprawidłowości w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia i konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, kiedy transportujemy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Następnie warto rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, dlatego że elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając specjalnie uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odszukać wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do przewozu przedmiotów, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin, 20-640, M. Brzeskiej 6, 4

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Aleja Jana Pawła II 17, 99-100 Łęczyca

Termin elastyczny