(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 10:14

Dzwigary drewniane - DOKI

(Nr 2115756)
Dzwigary drewniane - DOKI

Długość [m]:

6.00

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Paczki spięt ych dzwigarów po kilkadziesiąt sztuk

Budżet zlecenia [zł]:

850

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 129.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 23:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przeprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego przewozu ustalić parę znaczących punktów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku produktu. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, warto sprecyzować, czy konieczna jest górna osłona i czy do transportu starczy nieprzykryta naczepa. Jeśli pragniemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych papierów, w dodatku w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymagań, bezproblemowo można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, docierają do setek specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala osiągnięcie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Gogolin, 47-320, Polska

26 paź 2017

Adres i termin dostawy

Czesława Miłosza, Wrocław, 50-304, Polska

27 paź 2017