(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 10:14

Dzwigary drewniane - DOKI

(Nr 2115756)
Dzwigary drewniane - DOKI

Długość [m]:

6,00

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Paczki spięt ych dzwigarów po kilkadziesiąt sztuk

Budżet zlecenia [zł]:

850

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 129.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 23:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga w głównej mierze firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Wypada przed zleceniem takiego transportu uściślić kilka istotnych rzeczy.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku towaru. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych paczek czy też towarów sypkich, należy sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być odkryta naczepa. Jeżeli potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie adekwatnych zaświadczeń, jak także w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po doprecyzowaniu swoich wymogów, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej wystawione, trafiają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Gogolin, Polska

26 paź 2017

Adres i termin dostawy

Czesława Miłosza 19, Wrocław, Polska

27 paź 2017