(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

E-Piano (Nr 5841283)

E-Piano

Długość [m]:

136

Szerokość [m]:

46

Wysokość [m]:

88

Waga w kg (łączna):

42

Typ usługi:

Tylko transport

Czy jest na kółkach?:

Nie

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 848.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Lombardia, Pawia

Od 6 lip 2020 do 18 lip 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Bonn

Termin elastyczny


Transport pianin i fortepianów

           Pianina i fortepiany to bardzo wielkie instrumenty muzyczne, a należyte dawanie sobie rady z nimi podczas transportu jest warunkiem ich prawidłowego działania i dzięki temu umożliwi cieszyć się ich brzmieniem przez długie lata.

            Gdy prowadzisz poszukiwania przewozu dla instrumentów muzycznych, utwórz ogłoszenie w giełdzie transportowej Clicktrans. Wybierz kategorię „Specjalnej ostrożności” a dalej podkategorię „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar nie zapomnij o poinformowaniu, czy załadunek i rozładunek będziesz miał możliwość wykonać o własnych siłach, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. W drugim wariancie poinformuj w ofercie, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy przewozowe, w szczególności zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają sporą praktykę oraz adekwatny sprzęt, aby taki fortepian czy pianino wnieść, np. na wyższą kondygnację kamienicy. Mimo kosztowniejszej ceny przy usłudze kompleksowej, warto ją przeanalizować, żeby nie forsować się samemu i nie uszkodzić fortepianu czy pianina. Dobrą praktyką jest osłonić powierzchnię fortepianu czy pianina, zabezpieczając ją przed pęknięciem w busie lub w trakcie noszenia. Sprzęt muzyczny można zawinąć w koce oraz w pościel. Jeżeli nie masz należytych materiałów czy też nie potrafisz tego zrealizować sam, firma transportowa także może to wykonać za ciebie. Umieść taką informację w zleceniu lub w wiadomości do przewoźnika.

            Przewóz instrumentu muzycznego jest trudny, ponieważ trzeba zachować wyjątkową ostrożność, ale w giełdzie transportowej Clicktrans można znaleźć firmę przewozową, która zrobi to kompetentnie oraz w nadzwyczaj niskiej cenie. Przewóz pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie odległość była ponad 1100 km - cena wyniosła jedynie 900 PLN, a chodziło o transport z załadunkiem i z wyładunkiem.