(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-09-09 15:19

eccles

(Nr 2018480)
eccles

Długość [m]:

7.50

Szerokość [m]:

2.10

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

1200.00

Dystans: 851.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Do przewożenia takiego pojazdu, konieczne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne parametry wpływające na koszt przewozu to: wymiary, ciężar, długość trasy oraz informacja, czy przyczepa jest działająca. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej przyczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je dobrze przytwierdzić tak, aby w czasie transportu nie zniszczyły niczego w środku naczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji niedrogiego transportu, należy zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na odpowiadającą nam ofertę.

Adres i termin nadania

Totana, Hiszpania

Od 11 wrz 2017 do 14 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Santander, Hiszpania

Od 16 wrz 2017 do 17 wrz 2017