(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Ecógrafo (Nr 5570239)

Ecógrafo

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 798.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 12 mar 2020 do 13 mar 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Almería

Od 12 mar 2020 do 13 mar 2020


Transport sprzętu RTV

Urządzenia RTV to między innymi telewizory i adaptery, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, urządzenia stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz wszelkie sprzęty elektroniczne, które głównie używa się na terenie mieszkania.

Spakowanie sprzętu RTV

Obciążalność pudełka należy dobrać do gabarytów i ciężaru urządzenia. Dobrą praktyką jest użyć oryginalne opakowanie sprzętu, które planujemy przewieźć. W momencie, gdy już nie posiadamy oryginalnego kartonu, postarajmy się, żeby zapełnić wolną przestrzeń oraz uchronić się przed przesuwaniem sprzętu w opakowaniu zastępczym. Wolną lukę należy wypełnić papierem, folią stretch lub styropianem. Przed spakowaniem sprzętu RTV wypadałoby owinąć go folią stretch, żeby zminimalizować możliwość uszkodzeń. W przypadku niewielkich elementów, urządzenia ochrania się wykorzystując panele styropianowe. W przypadku urządzeń RTV o niemałych formatach, trzeba w głównej mierze odłączyć albo wyjąć małe fragmenty, jak np. antenę lub przewody. Pokaźne urządzenia ustawia się na paletach, a w dalszej kolejności okręca folią stretch w taki sposób, aby nie poruszały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Cena transportu urządzenia elektronicznego

Koszt przewozu urządzenia RTV zależy zazwyczaj od trasy paczki oraz jej wymiarów – obszerności, wysokości i ciężaru sprzętu. Ważną kwestią jest również fakt, czy mamy oryginalne pudełko urządzenia elektronicznego, czy też nie. Jeżeli urządzenie wymaga odpowiedniego pudła i zabezpieczenia ze strony przewoźnika, wówczas przyczyni się to również na końcowy koszt przewozu.