ELECTRIC BIKE WITH 400WH LITHIUM BATTERY (Nr 5930086)

ELECTRIC BIKE WITH 400WH LITHIUM BATTERY

Waga w kg (łączna):

24

Dystans: 1988.00 km

Adres i termin nadania

Austria, Salzburg, Salzburg

29 maj 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Szkocja, Ardrossan

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję na transport dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak przewozimy nowy rower trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak warto ulokować go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania albo zakupić pasujący karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie opłaca się zdemontować i zdjąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru najlepiej ułożyć w osobnych, mniejszych kartonach czy też osłonić fragmentami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle trzeba osłonić gazetami czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wymiarów, a także daty wykonania przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.