(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

elektronika w 3 paczkach Kielce - Oleśnica ( Zawonia 55-106) (Nr 5984817)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 316.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

7 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Oleśnica

Termin elastyczny


Transport różnych towarów

Giełda transportowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda przewozowa stanowi bazę bieżących zleceń i gwarantuje przewoźnikom szeroki dostęp do przesyłek podzielonych na kategorie. Gdy planujemy skorzystać z giełdy transportowej, wystarczy zarejestrować się – opcja ta jest stuprocentowo za darmo. Kolejnym krokiem jaki wystarczy wykonać to należy dołączyć swoje zlecenie (w przypadku, kiedy jesteś zleceniodawcą) lub poszukać ofertę na interesującej cię trasie (w przypadku, kiedy jesteś przewoźnikiem).

Jakie korzyści daje Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl przewoźnikom umożliwia dostęp do kilkudziesięciu tysięcy ogłoszeń w Polsce oraz za granicą, a zleceniodawcom - sposobność zademonstrowania swoich rzeczy tysiącom firm transportowym, które w lot przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki zobaczycie na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie transportowej znajdziemy oferty transportowe dla wszelkiego gatunku ładunków. Ludzie zlecający przewóz mogą zlecić przewóz w ramach następujących kategorii, na przykład: przeprowadzki, motocykle i skutery, ładunki, maszyny i sprzęt, specjalnej ostrożności, rolnicze maszyny, przyczepy kempingowe, rowery, gokarty, skutery wodne, części i akcesoria, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt AGD, sprzęt ogrodowy, sprzęt biurowy, antyki, stoły bilardowe, jachty, kajaki, pasażerowie jak i wiele innych. Do wziętych kategorii ofert przewozowych należą: transport motocykli, transport mebli oraz giełda przeprowadzek. Znakomitą większość zlecanych przesyłek stanowią zlecenia transportowe na busa, czyli ogłoszenia przewozowe do 3,5 tony.