(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-05 13:09

Elementy mebli - towary spakowany

(Nr 2258308)
Elementy mebli - towary spakowany

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3900.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

ilość elementów 1x0,2x2 m - 30 szt + elementy 0,6x0,9x0,9 - 6 szt

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 352.00 km

Informacje dodatkowe:

Moze być to doładunek na inne niepełne auto, nie ma problemu. Ładunek tam i z powrotem. Całość 36 szafek Ładunek musi być w poznaniu najpóźniej 8.02.2018 do godziny 12:00. Najlepiej samochód 5T z windą Załadunek i rozładunek po naszej stronie.

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 13:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-02-05, 13:32

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load

     Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga przede wszystkim firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu ustalić kilka najważniejszych kwestii.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i rozładunku produktu. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, warto uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy nieosłonięta przyczepa. Gdy pragniemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się przydatne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych papierów, jak także w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich wymagań, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej zamieszczone, docierają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorakich ładunków, a duża konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Zabrze, Polska

Od 7 lut 2018 do 8 lut 2018

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

8 lut 2018