(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-05 13:09

Elementy mebli - towary spakowany

(Nr 2258308)
Elementy mebli - towary spakowany

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3900.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

ilość elementów 1x0,2x2 m - 30 szt + elementy 0,6x0,9x0,9 - 6 szt

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 352.00 km

Full truck load

     Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga przede wszystkim firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu ustalić kilka najważniejszych kwestii.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i rozładunku produktu. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, warto uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy nieosłonięta przyczepa. Gdy pragniemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się przydatne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych papierów, jak także w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich wymagań, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej zamieszczone, docierają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorakich ładunków, a duża konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Zabrze, Polska

Od 7 lut 2018 do 8 lut 2018

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

8 lut 2018