(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-01 15:41

Elementy meblowe sprzet AGD kartony na paletach

(Nr 2249577)
Elementy meblowe sprzet AGD kartony na paletach

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Dystans: 1456.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

     Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na kilka kartonów, aby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują nietypowe zasady dotyczące jakiś mebli.

     Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Zaventem, Belgia

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Jedwabne, 18-420, Polska

Termin elastyczny