(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-05-30 08:02

Engine - 6,5 t

(Nr 1818147)
Engine - 6,5 t

Długość [m]:

290

Szerokość [m]:

150

Wysokość [m]:

185

Waga w kg:

6450.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

transportation frame

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1331.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga nade wszystko przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić kilka istotnych punktów.

    Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku produktu. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowektóre sprostają unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, należy ustalić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przewieźć rośliny, towary spożywcze, to może okazać się konieczne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie właściwych świadectw, oprócz tego w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

    Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najłatwiej można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Innsbruck, Austria

Od 30 maj 2017 do 31 maj 2017

Adres i termin dostawy

Stężyca, Polska

31 maj 2017