(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-05-30 08:02

Engine - 6,5 t

(Nr 1818147)
Engine - 6,5 t

Długość [m]:

290

Szerokość [m]:

150

Wysokość [m]:

185

Waga w kg:

6450.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

transportation frame

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1331.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje zazwyczaj zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać kilka ważnych zagadnień.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i rozładunku produktu. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które mogą podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też towarów sypkich, należy sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy otwarta przyczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, to może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych świadectw, dodatkowo w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorodnych ładunków, zaś olbrzymia konkurencja pozwala osiągnięcie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Innsbruck, Austria

Od 30 maj 2017 do 31 maj 2017

Adres i termin dostawy

Stężyca, Polska

31 maj 2017