(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 13:19

Envelope

(Nr 3000480)
Envelope

Długość [m]:

0.3

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.02

Waga w kg (łączna):

0.50

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3983.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, należy opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Teguise, 35508, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Snape, IP17 1SH, Wielka Brytania

Termin elastyczny