(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Envelope (Nr 6745954)

Envelope
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
30 x 40 x 1 cm
1 kg
1
Łączna waga:
1 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Meksyk, Veracruz, Boca Del Río

24 paź 2020

Adres i termin dostawy

Turcja, Izmir, Izmir

1 sty 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, należy wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).