(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-26 13:18

enviar vehiculo todo terreno

(Nr 1454952)
enviar vehiculo todo terreno

Marka i model:

toyota lan cruiser

Waga w kg:

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 592.80 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się często, kiedy nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż faktyczna waga naczepy nie może przerastać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

España, yecla, 30510

Od 28 lis 2016 do 8 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, logroño, 26007

Od 30 lis 2016 do 11 gru 2016