(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-24 17:53

envio de scooter sevilla-zaragoza

(Nr 1447432)
envio de scooter sevilla-zaragoza

Marka i model:

aprilia arrecife 250cc

Waga w kg:

180.00

Budżet zlecenia [€]:

80

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 834.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

85 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 12:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-30, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 85 €

Wiadomości:

130 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-11-2016, 23:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-05 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 130 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj drogie ładunki, które wyglądają na względnie nieproste do unieruchomienia podczas transportu. Niełatwe - niemniej jednak jedynie złudnie. Poprawnie umocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez żadnej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, konieczne będą cztery pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą tylko 2, ze względu na fakt, że posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się jednośladu. Ważne jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach auta oraz między przewożonymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Występują ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i zwykle nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Należy zawsze dopytać o wszystkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest ryzykowne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu sprzęt regularnie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma transportowa może zabrać motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, Alcalá de Guadaíra, 41500, ciudad real, 80

Od 15 gru 2016 do 26 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, zaragoza

Od 27 gru 2016 do 30 gru 2016