(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-26 11:53

Envio moto alicante - Barcelona

(Nr 1454662)
Envio moto alicante - Barcelona

Marka i model:

suzuki DRBIG 800s

Waga w kg:

170.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 583.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 21:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-30, 11:00

Opis oferty:

Hola buenas Soy Autónomo ,me dedico al transporte para particulares y empresas ,VOY SOLO, ayudo en cargar y descargar el furgón, también se desmontar y montar muebles. Le ofrezco un furgón nuevo de quince metros cúbicos de CUATROS METROS CON VENTE LARGO / DOS METROS .ALTO /UN METRO OCHENTA .ANCHO y MIL KG. de carga útil. tengo cintas para atar la mercancía, mantas...También tengo rampa para MOTOS .Seguro de mercancía Factura con IVA incluido (el pago de la factura se hace después de entregar la mercancía )Espero que sea de su interés. Saludos (para su transporte si quieres una fecha en concreto antes de aceptar el presupuestó por favor mándame un mensaje para ver disponibilidad )

Cena (zawiera VAT): 150 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to często drogie towary, które wyglądają na dosyć trudne do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - jednak tylko pozornie. Odpowiednio zamocowany jednoślad na pewno przetrzyma przewóz bez jednej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W przypadku transportu na przyczepie, niezbędne są cztery taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są ledwie dwie, ze względu na fakt, że dysponują one szyny uniemożliwiające przesuwanie się motoru. Istotne jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas drogi, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu i między transportowanymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i często nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest niebezpieczne i grozi popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może przetransportować motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, Torremendo, 03313, canteras, 7

Od 28 lis 2016 do 1 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, Barcelona, 08035, costa pacheco, 45

Od 29 lis 2016 do 2 gru 2016