(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-24 02:40

Equipo

(Nr 3003916)
Equipo

Długość [m]:

20

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

35

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

5844996360054

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, należy wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, kiedy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Santiago, Chile

Od 30 lip 2018 do 31 lip 2018

Adres i termin dostawy

Pòtoprens, Haiti

20 sie 2018