(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Espaldera madera ginmasio 250x100cm (Nr 5742590)

Długość [m]:

2.50

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.15

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

80

Dystans: 223.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Benacazón

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalusia, Sotogrande

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego mienia.