(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Europalette nach Elsdorf 50189 (Nr 5382726)

Europalette nach  Elsdorf 50189

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

10000

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2502.00 km

Adres i termin nadania

Turcja, Stambuł, Stambuł

Od 5 gru 2019 do 8 gru 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Elsdorf

Od 9 gru 2019 do 15 gru 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, opłaca się opublikować bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do przewozu warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).